Na skróty


Usługa montażowa

Współpracujemy tylko z certyfikowanymi montażystami z doświadczeniem.Nasi ludzie mają uprawnienia wystawione przez producentów pomp ciepła, nawet
w kwestii serwisu gwarancyjnego.

Inwestor może wybrać montaż standardowy i montaż premium.

Montaż standardowy przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi wiąże się

z 5 letnią gwarancją. Sprawdza się praktycznie przy każdej instalacji

Montaż premium opiera się na opatentowanych i innowacyjnych kształtkach i rurach polibutylenowych. Stosując polibutylen Inwestor otrzymuje 10 letnią gwarancję oraz ochronę polisową na 2.000.000 Euro. Ponad to polibutylen z uwagi na większe przepływy w porównaniu do tradycyjnych metod lepiej nadaje się do pomp ciepła.


Audyt Cieplny

Prawidłowe oszacowanie wymogów cieplnych lokalu oraz zużycia ciepłej wody ma kluczowy wpływ na dobór właściwego urządzenia grzewczego, a co za tym idzie minimalizuje koszty.

Audyt cieplny u nas wykonywany jest przez Inżyniera chłodnictwa.

Nie korzystamy z dostępnych w Internecie kalkulatorów, których wiarygodność jest zdecydowanie byt niska.

Prawidłowy dobór urządzeń ma wpływ na koszty całej instalacji. Przeszacowanie mocy pompy ciepła oznacza wyższy koszt nabycia pompy, a z kolei niedoszacowanie może skutkować zbyt częstym dogrzewaniem przez standardową grzałkę elektryczną,
a zatem zbędnego podwyższenia rachunków za elektryczność.


Mycie fotowoltaiki

Ogromna większość paneli fotowoltaicznych wymaga systematycznego czyszczenia. Wymóg ten znajduje się w specyfikacji, a często ma wpływ na kwestie gwarancyjne.

Oferta mycia paneli w formie usługi jest dostępna w WCN.

Mycie urządzeniem opartym o odwróconą osmozę wypełnia warunki użytkowania paneli fotowoltaicznych
i zachowuje gwarancję producenta!

Usługa skierowana jest zarówno do farm fotowoltaicznych jak i do Inwestora detalicznego. Właściciele farm często obejmują polisą urządzenia. Polisa może nie zostać wypłacona jeśli panele nie były prawidłowo myte w okresie użytkowania. Wówczas szkody i koszty mogą być kolosalne, a gwarancja nie zostanie uwzględniona.